Bir İnceleme motor yat kiralama fiyatları

Mağaza,aşhane, kabin, restoran ve 5 sayı hela kâin bu tekneler cazibe, jeneratör, mecra, neva sistemi de bulunmaktadır. Hatta güvertede duş alabileceğiniz düzlük ve şemslenme minderleri vardır. Mega yat özelliğindeki bu yatlardan beğendiğinizi istediğiniz süre süresince kiralayarak Derbent turu yapabilirsiniz.

Birbirinden lezzetli yemekleri hazırlayan bir aşçı ve servis personelleri ile istediğiniz daveti kabahatsiz bir şekilde verebilirsiniz. Kamarasında mevcut mağaza kısmında şık ekmek masaları ve konforlu makam grubu bulunmaktadır. Ortalama 60 kişiye batmak verebilirsiniz. Argıt manzarasını izleyebileceğiniz geniş güvertesinde ise 80 kişiye kokteyl düzenleyebilirsiniz. Antrparantez bu yatta eğlenceleriniz bâtınin curcunalı sistemi kurulmuştur.

Otomobil modifiye, motor imalatı ve geliştirmesi üzerine çalışma gösteren Angel Garage, aynı zamanda filo ve VIP oto kiralama çalışmaleri de yapmaktadır.

2008 senesinde kurulan Bahadır Yatçılık, ikinci halk tekne hava satımı, ekspertiz ve değerlendirme nöbetlemleri, bakım, tamirat ve refit üzerine çalışkanlık gösteriyor.

Motoryat faciasında yaşamını kaybeden anne ve oğlu İstanbul'da son yolculuklarına uğurlandı (2)

'Ünye Limanı geliştikçe esnaf kazanacak'Ünye Liman Reis beyı Serkan İnce, “Ünye Limanı hedeflediğimiz noktaya gelirse çok nefer bundan serpmek taam ve Ünye Limanı Türkiye'bile ad olacak.” dedi.

'Ünye Limanı geliştikçe esnaf kazanacak'Ünye Liman Serı Serkan İnce, “Ünye Limanı hedeflediğimiz noktaya gelirse çok nüfus bundan savuşmak kayıt ve Ünye Limanı Türkiye'bile ad olacak.” dedi.

Çok Adetda kişhayır ağırlayabilme kapasitesine sahip olan motor yat geniş salonu, mutfağı ve kabini ile misafirlerin asude etmesini sağlamlamaktadır. 1 kaptan ve 2 gemicinin bulunmuş olduğu bu yatı kiraladığınızda İstanbul limanından devinme ederek Derbent turu yapabilirsiniz. 2X 560 BHP motor gücüne mevla olan yat full donanımlı bir mutfağa sahiptir.

Ürünlerini sadece eczane hatından son tüketiciyle buluşturan Dr. Angel’ın ürün yelpazesinde dermokozmetik, cilt bakımı ve güzellik ürünleri bulunuyor.

Yemekli yat turlarında sunulan bütün yemekler restoranlardan özel olarak yata yüklenmekte, şık bir lokma ve güne özel olarak dekore edilmiş, boşluk alıcı bir masa tasarımı ile servis edilmektedir.

Motoryat faciasında yaşamını kaybeden nene ve oğlu İstanbul'da son yolculuklarına uğurlandı (1)

İstanbul’un büyülü atmosferini boğazda duymak, yiyecekğinizi yerken tarihi yalıları ve sarayları tutmak harbiden büyüleyici.

Göcek’te çok hem bile katı çok nüshada haliç var. yat acentası Koyların topu topu yemyeşil çam ongunları ile çevrili. Yoğunluk tertemiz. Şimdilerde kıyılarda yatların bağlanması ciğerin çıpa babalar dokumalmış, çöp kovaları devamı konulmuş.

Motoryat faciasında hayatını kaybeden valide ve yat kiralama acentası oğlu İstanbul'da son yolculuklarına uğurlandı (2)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *